Beylikdüzü’nde Hurda Alüminyum Alımı

Alüminyum, metal bir madendir. Aynı zamanda geri dönüştürülerek tekrar tekrar kullanılabilir. Bizler de alüminyum imalat artığı, boru, küpeşte, jant, ofset matbaa kalıbı, yumuşak ve sert alüminyum çeşitleri, araişi alüminyum, kutu ambalaj, kola bira kutuları, pistonlar, panjur ve diğer hurdalarınızı adresinizde satın alarak geri dönüşümün ilk adımının gerçekleştiriyoruz. Beylikdüzü’nde Yakuplu, Gürpınar, Haramidere, Kavaklı ve diğer mahallelerine kısa sürede hurdacı servisi verebiliyoruz. Aslında konum olarak Esenyurt, Büyükçekmece, Silivri ve Arnavutköy’e de yakın bir konumdayız. Hurda miktarına göre buralardan da hurda alımı

Alüminyum Hurda

yapmaktayız. Hurda alım satımlarınız için üstelik nakliye sıkıntınız da yok, fiyat konusunda anlaştıktan sonra kendi araçlarımızla gelerek yükleme ve nakliyesini kendi imkanlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Geri dönüşüm tesisine getirildikten sonra, ikinci aşama genellikle alüminyum harici malzeme varsa ayıklanması oluyor. Sonrasında hurda alüminyum yüksek sıcaklıklarda eritilerek çeşitli kalıplar yardımıyla tekrar kullanılabilir hale getiriliyor.

İletişim Bilgilerimize Ulaşmak İçin Lütfen Tıklayınız

Hurda fiyatları günlük olarak değişebilmektedir. Fiyat değişikliğinin nedeni arz ve talebe göre Londra Metal Borsası’nda kg ve ton fiyatlarının belirleniyor olmasıdır. Borsada tüm madenler emtia olarak işlem görmektedir.

Bölgelere göre minimum hurda alüminyum alım miktarlarımız.

Hurda Alınacak Semt – İlçe
Minimum Miktar    KG
Beylikdüzü (Merkez) 100 kg
Yakuplu 150 Kg
Gürpınar 200 kg
Kavaklı 200 kg
Esenyurt 150 kg
Büyükçekmece 200 kg

 

Hayatımızı kolaylaştıran önemli madenlerin başında gelir. Özellikle inşaat, yapı alanlarında kullanıldığından bunun nedenlerini açıklamakta fayda var. Kapılar, pencereler, küpeşteler, balkon korkulukları, çatı gibi alanlarda kullanılmasının başlıca nedeni hafif ve dayanıklı olmasıdır. Alev almama özelliği ile güvenlik açısından da yapılara pozitif katkı sağlar. Estetik görünüşü ve kolayca işlenebilir olması da bu faktörü etkiliyor. Paslanmaması, oksitlenme olasılığının olmaması mutfak eşyaları, arabalarda da kullanılmasını sağladı. Ayrıca hafif bir metal olmasına karşın mukavemet konusunda güçlüdür. Dış etkenlere karşı dayanıklı bir metaldir. Ancak delme, kesme ve bükme gibi işlemler için oldukça ideal bir metal olduğundan imalat ve sanayi sektöründe en çok tercih edilen malzeme türleri arasında yer alır.