Beylikdüzü Kavaklı Hurdacısı

Beylikdüzü ilçesinin sahile daha yakın olan mahallelerinden Kavaklı‘da hurda alımı yapmaktayız. Bina yıkımından veya şantiye yapımında çıkan hurda inşaat demirleri, plastik atıklar, bakır hurdası gibi hurda çeşitlerinizi adresinizde satın alarak paraya dönüştürüyoruz. Bunun için hurdacı servisi iletişim telefonumuzu kullanabilirsiniz.

Bizlerle iletişim için lütfen sayfanın en üstündeki telefon numaramızı kullanınız. Bu numara aynı zamanda whatsapp numaramızdır. İyi bir fiyat teklifi için hurdanızın özelliklerini, kalitesini yansıtacak net fotoğraflarını çekin. Bizi rehberinize kaydettikten sonra hurdanızın fotoğrafları ile birlikte elinizde kaç kg yada ton olduğunu, bulunduğu yeri ve işçilik gerekiyorsa bu bilgiyi de ekleyerek bize gönderin.

Gönderdiğiniz bilgiler eksper arkadaşlar tarafından incelendikten sonra sizlere hurdanızla ilgili fiyat teklifimizi iletebiliriz. Uygun görürseniz konum bilgisi istedikten sonra yükleme ve ödeme için bir arkadaşımızı yönlendireceğiz.

Adresten alım yapmak sonuçta bir maliyet gerektiriyor. Eleman, araç, mazot ve zaman derken bir alt seviyenin belirlenmesi gerekti Biz de Kavaklı civarında hurdalarınızı satın alabilmemiz için hangi hurdadan ne kadar kg – yada ton olması gerektiği ile ilgili bir tablo hazırladık. Tablomuzu aşağıda bulabilirsiniz.

 

Beylikdüzü Kavaklı Hurdacı

 

Hurda Çeşidi Minimum Miktar    KG
Bakır (Soyma ) 35 kg
Alüminyum 150 Kg
Demir 400 kg
Sarı 50 kg
Paslanmaz 150 kg
Kablo 50 kg
Akü 100 kg
Kağıt (Beyaz A4) 750 kg
Kitap 750 kg
Karton 1000 kg

Alım Satım Yaptığımız Hurda Çeşitleri ;

Hurda Akü, Hurda Makina, Soyma Bakır, Kablo Alüminyum, Demir, Sarı Musluk, Vana, Plastik, Çuval, Naylon, Kağıt, Asansör Hurdası, Pimaş Boru, Gazete Kağıdı, Okul Kitabı, Konteyner, İplik Bobini, Trafo, Regülatör, Kollektör, Kompozit, İnşaat Demiri, Elektrik Motoru, Klima, Jeneratör, Çelik Halat, Hurda Chiller, Çelik Çatı Sökümü, Fabrika Sökümü, Çelik Konstrüksiyon Söküm İşleri, Plaksi, Bilgisayar, Kalorifer Kazanı, Beyaz Eşya, Paslanmaz, Sarı (Pirinç) ve Çuval hurdalarınızı günlük LME fiyatları üzerinden satın almaktayız.