Yakuplu’da Hurdalar Paraya Dönüşüyor

Beylikdüzü’nde özellikle fabrika, iş merkezleri, sanayi sitelerinin birlikte bulunduğu Yakuplu Mahallesi’nde özellikle bu tür firma ve işyerlerinden çıkan hurdalarınızı satın alıyoruz. Atıl durumda olan metal, kağıt, plastik, eski makinalar, aküler ve çeşit hurdalarınızı nakit olarak satın almaktayız. Mermerciler sanayi sitesi, Bakır ve Pirinçciler Sanayi Sitesi ve Birlik Sanayi Sitelerinde oldukça geniş ürün yelpazesi için üretim ve imalat yapılmakta, dolayısıyla hurdalar bu bölgede yoğun olarak çıkmaktadır.

Nasıl Hurdacı Çağırırım ?

Sitemizin en üst kısmında telefon numaramız görüntülenmektedir. Bu alana cep telefonlarınızdayken tıklayarak direkt olarak çevirebildiğiniz gibi yine aynı numara üzerinden whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Aslında sizlere sağlıklı fiyat verebilmemiz için hurdanızın kalitesi, çeşidi, miktarı ve bulunduğu yer konusunda fikir sahibi olmamız gerekiyor.

Yakuplu Hurdacı

 

Satın Aldığımız Hurda Çeşitleri

Hurda Akü, Hurda Makina, Soyma Bakır, Kablo Alüminyum, Demir, Sarı Musluk, Vana, Plastik, Çuval, Naylon, Kağıt, Asansör Hurdası, Pimaş Boru, Gazete Kağıdı, Okul Kitabı, Konteyner, İplik Bobini, Trafo, Regülatör, Kollektör, Kompozit, İnşaat Demiri, Elektrik Motoru, Klima, Jeneratör, Çelik Halat, Hurda Chiller, Çelik Çatı Sökümü, Fabrika Sökümü, Çelik Konstrüksiyon Söküm İşleri, Plaksi, Bilgisayar, Kalorifer Kazanı, Beyaz Eşya, Paslanmaz, Sarı (Pirinç) ve Çuval hurdalarınızı günlük LME fiyatları üzerinden satın almaktayız.