Gürpınar Hurdacısı

Beylikdüzü’nün sahil mahallelerinden Gürpınar’da hurda alım hizmeti sunmaktayız. Hurdacı servisi verdiğimiz Gürpınar’da hurda demir başta olmak üzere bakır, soyma bakır, alüminyum, paslanmaz, plastik ve kağıt hurdalarınızı peşin olarak satın alıyoruz. Geri dönüşüme kazandırdığımız diğer hurda çeşitlerini aşağıda liste olarak bulabilirsiniz.

Gürpınar’a yakın bir konumda olmamız nedeniyle diğer semtlere göre daha az miktarlar için de hurdacı servis hizmeti sunuyoruz. Ancak yine de her ilçe ve mahalle için ayrı ayrı minimum hurda miktarlarını belirledik. Bu miktarlardan daha az hurdalarınız için satın alma işlemi gerçekleştiremiyoruz. Ancak bu durum fiyat konusunda anlaşma sağlanması durumunda değişiklik gösterebilir. Kimi zaman örneğin depolarının temizlenmesi maksadıyla hurdalarını ücretsiz olarak aldığımız müşterileriiz olmuştur.

Gürpınar’da Alım Yapmamız İçin Geçerli Minimum Hurda Miktarları

Hurda Çeşidi Minimum Miktar    KG
Bakır (Soyma ) 20 kg
Alüminyum 100 Kg
Demir 300 kg
Sarı 50 kg
Paslanmaz 100 kg
Kablo 50 kg
Akü 100 kg
Kağıt (Beyaz A4) 500 kg
Kitap 750 kg
Karton 1000 kg

 

gürpınar hurdacı

Alımını Yaptığımız Diğer Hurda Çeşitleri 

Sarı, musluk, vana, su saati, hurda akü, asansör hurdası, hurda pleksi, elektrik motoru, hurda iplik bobini, ikinciel konteyner, regülatör, kollektör, kompozit, ups bilgisayar, pimaş boru, inşaat demiri, koruge boru, hurda chiller soğutma sistemleri, hurda çuval, big bag çuval, abs, moblen plastik hurdaları, plastik makaralar