Beylikdüzü’nde Kullanım Dışı Hurda Kablolarınızı Satın Alıyoruz

Kablolar, geri dönüştürülme imkanı olan değerli metallerden oluşmaktadır. Kabloların dış kısmındaki iletkenliği önleyici plastikler ayıklandığında bakır, alüminyum gibi çok değerli madenler açığa çıkar. Hurda kablolarınızında değerini belirleyen ana etken bu kablonuzun ihtiva ettiği madenlerin miktarıdır. Kalın Enerji Kabloları (Siyah), TTR Kablo, Antigron Kablo, NYE (Enye), NYY, NYA Kablolar, Yanık Kablolar, Diğer içerisinde bakır olan kırkambar kablolar satın aldığımız hurda kablo çeitlerindendir.

Beylikdüzü, Gürpınar, Yakuplu, Kavaklı, Haramidere, Beykent, Marmara Mahallesi, Barış Mahallesi ve Beylikdüzü’nin diğer bölgelerinde hurda kablo alımı yapıyoruz.

Hurda Kablolarınızdan Nasıl Daha Fazla Kazanırsınız ?

Hurda Bakır Kablo – beylikduzuhurdaci.com

 

Hurda kablonuzdan daha fazla kazanabilirsiniz, ancak bunun için biraz zaman ve emek harcamalısınız. Yukarıda kablolardaki bakır veya alüminyuma ulaşılması için plastik dış yüzeyinin ayıklanması gerektiğinden bahsetmiştik. Bu işi kabloları soyarak kendiniz gerçekleştirirseniz kablolarınızı soyma bakır fiyatlarından satarsınız. Bunun gerçekten de kolay olmadığını,  gerçekten ciddi emek ve zaman gerektiğini söylememiz gerekir. Hemen paraya çevirmek için şimdi bizi aramanız yeterli olacak.