Haramidere ‘de Hurdalarınızı Geri Dönüşüme Kazandıralım

Beylikdüzü Haramidere’de hurdacı ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler sunuyoruz. Bazı hizmetler vardır, gerçekten istenildiğinde kolay kolay bulamazsınız. Hurdacılar da böyledir. Ne zaman lazım olsa o sokaktan bir türlü geçmezler. Ancak elbette hurdacı kelimesinin bize anlattığı alan artık çok daha profesyonel bir alan. Hurda ve geri dönüşüm sektöründe gerçekten çok büyük firmalar hizmet vermeye başladı. Üstelik ülke kaynaklarının da verimli kullanılmasına önemli katkı veriyorlar.

Beylikdüzü Haramidere bölgesinde özellikle bu alanda bulunan Haramidere Sanayi Sitesi, Beysan Sanayi Sitesi ve Küçük Sanayi Sitelerinde Aşağıda hurda çeşitlerinin alım ve satımını yapmaktayız.

Haramidere Hurdacı

Satın Aldığımız Hurda Çeşitleri

Hurda Akü, Hurda Makina, Soyma Bakır, Kablo Alüminyum, Demir, Sarı Musluk, Vana, Plastik, Çuval, Naylon, Kağıt, Asansör Hurdası, Pimaş Boru, Gazete Kağıdı, Okul Kitabı, Konteyner, İplik Bobini, Trafo, Regülatör, Kollektör, Kompozit, İnşaat Demiri, Elektrik Motoru, Klima, Jeneratör, Çelik Halat, Hurda Chiller, Çelik Çatı Sökümü, Fabrika Sökümü, Çelik Konstrüksiyon Söküm İşleri, Plaksi, Bilgisayar, Kalorifer Kazanı, Beyaz Eşya, Paslanmaz, Sarı (Pirinç) ve Çuval hurdalarınızı günlük LME fiyatları üzerinden satın almaktayız.

Minimum alım miktarlarımızı aşağıdaki tablomuzda bulabilirsiniz.

Hurda Çeşidi Minimum Miktar    KG
Bakır (Soyma ) 30 kg
Alüminyum 100 Kg
Demir 300 kg
Sarı 80 kg
Paslanmaz 150 kg
Kablo 50 kg
Akü 100 kg
Kağıt (Beyaz A4) 1000 kg
Kitap 750 kg
Karton 1000 kg